Porsche Taycan – tulevik on taas sammu võrra lähemal.

Varem ideemudelina Mission E tuntud Porsche esimene täiselektriline sportauto sai ametlikult nimeks Taycan ja selle seeriatootmise versioon tuleb müügile 2019. aasta teises pooles.

Nüüd on Teil võimalik esitada eeltellimus ja osaleda Porsche Taycani Ostuhuvi Programmis, et saada endale täiselektriline Porsche Taycan esimeste seas Eestis.

  • Eeltellimuse lepingu sõlmides debiteeritakse 2500 eurot, mis tasaarveldatakse täies ulatuses auto lõpliku ostuhinna alusel. Eeltellimuse tühistamisel makstakse kogu summa tagasi.

  • Eeltellijana saate esimesena e-posti teel teavet Taycani ning Porsche elektriautode arendustöö kohta ning võtame Teiega kohe ühendust, kui Taycani on võimalik tellida.

  • Tutvuge Porsche Taycani Ostuhuvi Programmi tingimustega siin.

Taycani kahest sünkroniseeritud elektriajamist koosneva süsteemi võimsuseks on enam kui 600 hj (440 kW), mille jõul kiirendab elektriline sportauto 0 - 100 km/h vähem kui 3.5 sekundiga ning kiiruseni 200 km/h alla 12 sekundiga. Tegemist on elektrisõidukite hulgas erakordsete võimsusomadustega, mis võimaldab teha mitmeid järjestikuseid paigaltvõtte ilma sooritusvõime languseta. Vastavalt NEDC testidele on sõiduki sõiduulatus üle 500 km.

Porsche Taycani eeltellimist käsitlevatele küsimustele vastame e-posti teel: info@porsche.ee